Süre: 8 Gece
Yer: MALDİVLER (3) & SİNGAPUR (2) & PHUKET (3)
Fiyat: 1.799 Euro
Talep Gönder!

YAZ & SONBAHAR & ŞEKER & KURBAN BAYRAMI DÖNEMİ

MALDİVLER (3) & SİNGAPUR (2) & PHUKET (3)

Emirates Havayolları Tarifeli Seferi ile

24 Haziran & 22 Temmuz & 26 Ağustos

 16 Eylül & 14 Ekim 2017 Hareket… 8 Gece

 Avantajlı Paket Ekstra Geziler :375 Euro yerine 325 Euro (Tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir.)

(Gece Safarisi, UniversalStüdyoları , Phuket Fantasea, James Bond Adası, Phi Phi Adası, Fil Safarisi)

01.GüİSTANBUL – DUBAİ

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 17.00’da hazır bulunulması ve sonra Emirates Havayolları EK 122 sefer sayılı uçuş ile saat 19.05’te Dubai’ye uçuş. Dubai yerel saati ile 01.20’de varış. Emirates Havayollarının EK 658 sefer sayılı uçağı ile 04.35’de Maldivler’e hareket. Geceleme uçakta.

02.GünDUBAİ – MALDİVLER

Yerel saat ile 09.45’te Maldivler’e varış otelimize transfer. Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. ( Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu).  Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.

03.Gün  MALDİVLER

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.  Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. ( Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu).  Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.

04.GünMALDİVLER

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.  Hint Okyanusu’nun en güzel takım adalarına sahip Maldivler’de deniz sporları, su kayağı, dalış ve bembeyaz kumsallarda güneşlenebilir ya da ekstra turlara katılabilirsiniz. ( Night Fishing , Male Alışveriş turu, Dalış Turu).  Akşam yemeği ve geceleme otelinizde.

05./06.GünMALDİVLER – SİNGAPUR

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Akşam saatlerinden Male havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Singapur’a hareket. Singapura varisimiza istinaden özel otobüsümüz ile otele transfer ve oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman.  Geceleme otelinizde.Sabah kahvaltısının ardından Singapur şehir turu için hareket. Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binalarıve Merlion anıtı göreceğimiz yerler arasında. Sonrasında Çin Mahallesi’nde alışveriş için kısa bir serbest zaman. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Sentosa Adası’’ turuna katılabilirler. (75 Euro). Sentosa Singapur’luların hafta sonlarını değerlendirdikleri Singapur’un en büyük adası. Otobüsümüzle Faber tepesine geldikten sonra teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Ada üzerinde önce Singapur’un tarihinin anlatıldığı mumya müzesini gezeceğiz. Daha sonra devasa okyanus balıklarını, kopek balıklarını ve daha pek cok okyanus canlısını yürüyen bant üzerinde camın arkasından izleyebileceğiniz büyük akvaryumu gezecek ve en son adanın sahilinde yapılan etkileyici ışık ve lazer gösterisini izleyeceğiz. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Gece Safarisi‘’ turuna katılabilirler. (55 Euro). Bu gezide dünyada ilk kurulmuş olan gece safarisi parkını gezecek ve buraya sponsor firmalar tarafından getirilerek doğal ortamları yaratılmış çeşitli canlıları göreceğiz. Ayrıca suni olarak yaratılmış yağmur ormanları bölgesinden gececek, gezinin bir bolumunde trenden inip, yürüyerek “leopar yolu” denen yürüyüş parkurunu gezecek, burada leopar, dev yarasa gibi canlıları çok yakından göreceğiz. Heyecan dolu bir akşam bizleri bekliyor. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

07.GünSİNGAPUR – PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği “Universal Stüdyoları” turumuza katılabilirler (90 Euro). Turumuzda sinema ekranından içeri giriyor ve kendimizi bir anda meşhur Hollywood stüdyolarında buluyoruz. Gişe rekorları kıran Shrek, Madagaskar, Jurassic Park, Transformers’ın da olduğu 18 film stüdyosu ve eğlence parkları sizleri bekliyor. Tur sonrası Singapur havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından yerel havayolları Singapur havalimanına transfer.  Yerel havayolları ile Phuket’e hareket. özel otobüsümüz ile otele transfer ve oda anahtarlarının dağıtılması ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

08.Gün PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam günlük ‘’Phi Phi Adası’’ turuna katılabilirler (70 Euro). Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği “Maya Bay” ’de denize girme ve güneşlenme imkanı. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği akşam yemekli ‘’Phuket Fantasea’’ turuna katılabilirler. (60 Euro). Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ziyaretçileri büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz. Otele dönüşAkşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.

09.Gün      PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’James Bond Adası’’ turuna katılabilirler. (70 Euro). Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız bir çok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Acık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız şnorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adası olacaktır. (Hava şartlarına göre karar verilecek) Tur bitimi otelimize dönüş. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ”Simon Cabaret Show” turuna katilabilirler (30 Euro). Tayland’in Lido tarzi bu en güzel kabare show’unda değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle görsel, güzel bir akşam geçiriyoruz. Show sonrası bir sürpriz sizleri bekliyor.  Geceleme otelinizde.

10./11.Gün   PHUKET – DUBAİ – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması. Rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ‘’Fil Safarisi’’ turuna katılabilirler (30 Euro). Doğal ortamda fillerin üzerinde yapacağımız bu gezide keyifli anlar yaşayacağız. Tur sonrası havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Emirates Havayollarının EK 379 sefer sayılı uçuşu ile 00.50 de Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 04.30 da Dubai’ye varış. Öğleden sonra Emirates Havayolları’nın EK 123 sefer sayılı uçuşu ile saat 11.20’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 14.55’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Maldivler / 3* Fun Island Resort vb.

( Tam Pansiyon )

 (Beach front)

&

Singapur / 4* Millennium Copthorn King’s

(Oda + kahvaltı)

&

Phuket / 3* Ibis Hotel 

(Oda + kahvaltı)

İki ve Üç Kişilik

Oda / Kişibaşı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

22 Temmuz & 16 Eylül & 14 Ekim 2017

1.799 Euro

1.200 Euro

1.699 Euro

275 Euro

24 Haziran 2017 (Şeker Bayramı)

26 Ağustos 2017 (Kurban Bayramı)

1.999 Euro

1.400 Euro

1.899 Euro

275 Euro

 

 

Maldivler / 5* Paradise Island Resort vb.

(Yarım Pansiyon)

 (Superior Beach Bungalow)

&

Singapur / 4* Millennium Copthorn King’s

(Oda + kahvaltı)

&

Phuket / 4* Swissotel Kamala 

(Oda + kahvaltı)

İki ve Üç Kişilik

Oda / Kişibaşı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

22 Temmuz & 16 Eylül & 14 Ekim 2017

1.999 Euro

1.200 Euro

1.849 Euro

275 Euro

24 Haziran 2017 (Şeker Bayramı)

26 Ağustos 2017 (Kurban Bayramı)

2.199 Euro

1.400 Euro

1.999 Euro

275 Euro

 

 

 

Maldivler/5* Sheraton Full Moon vb.

(Deluxe room)

(Oda + kahvaltı)

&

Singapur/5* Millennium Orchard Hotel

(Oda + kahvaltı)

&

Phuket / 5* Millennium Patong Hotel

(Oda + kahvaltı)

İki ve Üç Kişilik

Oda / Kişibaşı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

22 Temmuz & 16 Eylül & 14 Ekim 2017

2.199 Euro

1.200 Euro

2.049 Euro

275 Euro

24 Haziran 2017 (Şeker Bayramı)

26 Ağustos 2017 (Kurban Bayramı)

2.399 Euro

1.400 Euro

2.149 Euro

275 Euro

Önemli Not : Rezervasyon esnasında misafirlerinizin, DOĞUM TARİHİ – PASAPORT NUMARASI ve GEÇERLİLİK TARİHİ bildirilmesi zorunludur.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 • İstanbul – Dubai – Male / Phuket – Dubai – İstanbul parkurunda Emirates Havayolları ile ekonomi sınıf uçak bileti

 • Maldivler – Singapur parkurunda Yerel havayolları ile ekonomi sınıf uçak bileti

 • Singapur – Phuket parkurunda Yerel havayolları ile ekonomi sınıf uçak bileti

 • Maldivler (3) & Singapur (2) & Phuket (3) toplam 8 gece konaklama

 • Maldivler’de seçilen otellere göre yemekler

 • Maldivler alan – otel – alan transferleri,

 • Maldivler’de transferler esnasında asistanlık hizmeti. (İngilizce olarak verilecektir)

 • Panoramik Singapur şehir turu (İngilizce olarak verilecektir)

 • Phuket’te Türkçe rehberlik hizmeti

 • Singapur ve Phuket parkurunda Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri

 • İngilizce veya Türkçe lokal rehberlik hizmeti

 • Havalimanı vergileri

 • Maldivlerde Balayı çiftlerine özel odaya meyve sepeti & şarap ikramı

 • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ                       

 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli

 • Zorunlu Seyahat Sigortası (15 euro)

 • Rehber ve şoför tipleri, bahşişler

 • Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri

ÖNEMLİ NOTLAR

F