Süre: 3 GECE 4 GÜN
Yer: D U B A İ
Fiyat: 1049 Euro
Talep Gönder!

DUBAİ

   Ekonomi ve Business Class Seçeneği ile

Dubai Uluslararası Havalimanına (Şehir Merkezi) tarifeli seferler

Yarım Pansiyon ve Ekstra Turlar Dahil…!

26 Şubat & 05, 12, 19, 26 Mart 2021

3 Gece Konaklama

 

1.Gün                      İSTANBUL – DUBAİ

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan bir önceki akşam saat 21:00 itibarı ile gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Flydubai Hava Yolları ile 00:05 ‘te Dubai ‘ye hareket ediyoruz. Yerel saat ile sabah 05:10 ‘da Dubai ‘ye varışımız sonrasında lokal restoranda kahvaltı için verilecek serbest zamanın ardından Dubai Şaheserleri Turu ‘nu düzenliyoruz (Öğle Yemeği Dahil). Turumuza ilk olarak Sheikh Sarayı bahçesinde fotoğraf molası ile başlıyoruz. Sonrasında “Gökdelenler Caddesi” olarak bilinen Sheikh Zayed yolu üzerinden ulaşacağımız, Dubai’ nin ikonik simgelerinden biri olan ‘’ Yelken Oteli’’ olarak tanıdığımız Burj Al Arab Oteli ve hemen ardından Dubai ‘nin Venedik’i” olarak bilinen Souk Medinat Jumeirah ‘ı ziyaret ediyoruz. Devamında, insanoğlunun en büyük mimari projelerinden biri olan, dünyanın etrafında 3 metrelik duvar örülebilecek kadar kum ve kaya kullanılarak yapımı 7 yılda 2008 yılında tamamlanan, Dünya jet sosyetesinin villalarını bulunduğu Palmiye Adası’ nı göreceğiz. Turumuzun son durağında ise, muhteşem yapıları ile şehrin turistik merkezlerinden birisi olan Dubai Marina (Yat Limanı ve Marina Walk) görülecektir. Dubai Şaheserleri Turu bitiminde lokal restoranda ya da otelde sunulabilecek öğle yemeği ardından otelinizde dinlenmek üzere serbest zaman.

 

2.Gün                      DUBAİ

Sabah kahvaltısı sonrasında rehberimizin belirleyeceği saate kadar sunulacak serbest zaman ardından Dubai Fenomenleri Turu (Öğle yemeği dahil) programımızı düzenliyoruz. Turumuza Dünya’nın en büyük alışveriş merkezlerinden birisi olan Dubai Mall ziyaretimiz ile başlıyoruz. Ardından ışık ve ses gösterisi içeren Fountain Show ‘u izledikten sonra 828 metre yüksekliği ile Dünya ‘nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa ’yı panoramik olarak görecek ve serbest zaman sunacağız. Konaklama otelimizde.

 

3.Gün                      DUBAİ

Sabah kahvaltısı ardından deniz & kum & güneş veya alışveriş için serbest zaman. Öğleden sonra otelimizim lobisinde buluşarak Çöl Safari Turu (BBQ & Akşam Yemeği ve Soft içecekler dahil) için hareket edeceğiz. Turumuzda 4×4 Jeeplerle çölde unutulmaz anlar yaşayıp, gün batımı eşliğinde fotoğraf molası vereceğiz. Yapacağımız çöl safarinin hemen ardından Bedevi kampına hareket edeceğiz. Burada düzenlenecek olan dans ve müzikli eğlence eşliğinde, akşam yemeğimizi alacağız. İsteyen yolcularımız deve üzerinde kısa bir gezintiye çıkabilir, geleneksel motiflerin kullanıldığı kına dövmesi yaptırabilir, Arap coğrafyasına ait geleneksel Kandura ve Abaya kıyafetleri ile fotoğraf çektirebilirler. Bedevi hayatını deneyimleyeceğimiz bu turumuz sonrasında otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

 

4.Gün                      DUBAİ – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri ardından alışveriş ve diğer kişisel aktiviteler veya deniz & kum & güneşin tadını çıkartabilmeniz için serbest zaman sunuyoruz.  İstanbul’a dönüş uçuş saatimize bağlı olarak yerel acente yetkilisinin belirteceği saatte havalimanına transfer. Bagaj teslim, check-in, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Flydubai Hava Yolları ile 18:55 ‘de İstanbul ‘a hareket ediyoruz. TSİ 23:00 ‘de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.

 

 

 

5* RIXOS Premium Dubai – Jumeriah
(Deluxe Oda)
Oda + Kahvaltı
2 Kişilik Odada Kişi Başı 3. Yetişkin Tek Kişilik Oda Farkı 2 – 11,99 Yaş Çocuk 0 – 1,99 Yaş Bebek  
 

26 Şubat 2021

05, 12 Mart 2021

 

1.049 Euro 649 Euro 540 Euro 499 Euro 100 Euro  

 

 
 

19 Mart 2021

 

1.149 Euro 649 Euro 560 Euro 499 Euro 100 Euro  
 

26 Mart 2021 (Revize Fiyat)

 

1.209 Euro 699 Euro 590 Euro 499 Euro 100 Euro  

 

5* RIXOS Premium Dubai – Jumeriah
(Deniz Manzaralı Premium Oda)
Oda + Kahvaltı
2 Kişilik Odada Kişi Başı 3. Yetişkin Tek Kişilik Oda Farkı 2 – 11,99 Yaş Çocuk 0 – 1,99 Yaş Bebek  
 

26 Şubat 2021

05, 12 Mart 2021

 

1.099 Euro 649 Euro 540 Euro 499 Euro 100 Euro    
 

19 Mart 2021

 

1.199 Euro 649 Euro 590 Euro 499 Euro 100 Euro    
 

26 Mart 2021 (Revize Fiyat)

 

1.259 Euro 699 Euro 630 Euro 499 Euro 100 Euro  

 

Suite oda talepleriniz için çok özel fiyatlarımızı sorunuz…

 

ÖNEMLİ NOTLAR:

 • Otellere giriş saati 15:00, çıkış saatleri ise 12:00 ‘dir.
 • Dubai programlarımızda rehber Dubai karşılamalı olacaktır.
 • Yarım Pansiyon: 1 öğle yemeği Dubai Şaheserleri turunda, 1 akşam yemeği Çöl Safari turunda (BBQ, Açık büfe, Soft İçecekler Dahil), 1 öğle yemeği Dubai Fenomenleri turunda verilecektir.
 • Programda belirtilen Dubai Şaheserleri ve Dubai Fenomenleri turlarında öğle yemekleri lokal restoran veya otelde, açık büfe veya set menü olarak sağlanabilir. İçecekler fiyata dahil değildir.
 • Turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına veya hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Farklı turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.
 • Yerel otoriteler tarafından Dubai varış saatinden 96 saat önce alınmış PCR testi gerekmektedir.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 • Flydubai Hava Yolları tarifeli seferleri ile Sabiha Gökçen HL (SAW) – Dubai (DXB) – Sabiha Gökçen HL (SAW) uçak bileti,
 • Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
 • Havalimanı karşılama hizmeti ve havalimanı – otel – havalimanı transferleri
 • 5* RIXOS Premium Dubai ‘de Deluxe Oda tipinde 3 Gece kahvaltı dahil konaklamalar,
 • Türkçe rehberlik hizmetleri (10 kişinin altında katılım olan turlarda İngilizce lokal rehberlik hizmeti sunulacaktır)
 • Dubai Şaheserleri Turu – Öğle Yemeği Dahil
 • Dubai Fenomenleri Turu – Öğle Yemeği Dahil
 • Çöl Safari Turu – BBQ & Akşam Yemeği ve Soft İçecekler Dahil
 • TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Birleşik Arap Emirlikleri ‘nde yerel otoriteler tarafından zorunlu olarak talep edilen Covid-19 teminatlı seyahat sağlık güvence paketi dahildir (hareket tarihine 5 iş gününden az süre kala düzenlenen sigortalar ilave ücrete tabidir)

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 • Dubai vizesi ücreti 80 Euro (BAE ‘de Cuma ve Cumartesi tatil günleridir) (Yeşil pasaport sahibi yolcularımız vizeden muaftır.)
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli (50 TL)
 • Uçak içi ikramlar
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 • Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
 • Otelde alınacak tüm öğle & akşam yemekleri ve içecekler,
 • Turlar esnasında ziyaret edilecek müze ve ören yerleri giriş ücretleri,
 • Tourism Dirham (Yerel otoriteler tarafından alınan ve misafirler tarafından otele direk ödenen gecelik kişi başı 3€-5€ arası değişen konaklama vergileridir)
 • Yerel otoriteler tarafından talep edilen PCR test
 • İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro)